top of page

Zoom grup Derslerimize katilmak isteyen üyelerimizin uyması gereken kurallar vardır
 

 

 1. Derslerimiz devre devre olmaktadir.Bundan dolayı Ön kayit yaptirarak kayit sırasına dahil olabilirsiniz.Katılacak arkadaşların, ön bilgi formunu doldurmaları şarttır.

 2. Derse katılan öğrencilerin dersi tekrar izlemeleri ve mazeretli gelemeyen öğrencilerin kayıp yaşamamaları adina Zoom Derslerimiz esnasında kayit  alınacaktır. 

 3. Derslere kayit olan öğrencilerin,ders esnasında kaydi alınmış olan videomuzu kendi YouTube  kanalımızda yayinlamamıza riza verdiği kabul edilir.

 4. Zoom dersimizde, öğrencinin kamera açma mecburiyeti vardır.

 5. Ders esnasinda sigara,cay, kahve ve yemek molasi adı altında kamera kapatmak yasaktır.

 6. Kamera karsisinda cay ,kahve ve sigara içen öğrencilerimizin diğer öğrencileri rahatsiz etmeden saygı sınırları içerisinde bu aktiviteleri gerçekleştirmesine müsade edilecektir.

 7. Derslerimize devamlılık esastır.Mazeret bildirip,gelemeyen öğrenciler dersi kayittan izleyip,o dersle ilgili test mevcutsa, testi doldurup sonraki derse katılabilir.

 8. Üst üste 3 derse katılamayan öğrenci uzaklaştırılır.

 9. İlk 3 dersin  testlerini yapmak zorunludur.ilk 3 ders icin verilen testlerin, toplam  puan sayisi 180'dir.180 puanina ulaşanlar derslere devam ederler, 180 alti puan alanlar ise kursa devam edemeyecek olup, arzu ederlerse,bir sonraki döneme  kayit yaptırabilirler.

 10. Öğrenciler Ders sonunda verilecek ödevleri yapmakla yükümlüdürler.Böylelikle sınıf ilerleyişini olumsuz yönde etkilemenin önüne geçilmiş olunur.

 11. Egitim sistemimiz ve uygulamamız diğer kurslardan farklı olarak konusmaya yöneliktir.İsrail'e gelen göçmen insanlara  uygulanan dil hazirlik programlarını kullanarak başlarız

 12. Öğrencilerimiz, konuşmaya basladiklarinda alfabeye başlarlar ,nedenleri ve teknigini ilk derste acikca izah edilmekte olup amacı konusma pratiği kazanmis öğrencinin alfabe konusunda hızı ve veriminin daha iyi olmasıdır.

 13. Kurs suresi başlangıç seviyesi olan Alef icin 3 aydır. 3 ayın sonunda başarılı olan öğrenciler Bet seviyesine geçer 

 14.  Bet seviyesinde cizgi filmler ve cocuk filmleriyle dil pratiği yapılır. Kavramaya ve anlamaya yönelik sistemleri uygulanır. Amacımız öğrenciyi 6 ay sonunda ibraniceyi rahat bir şekilde konusan anlayan ve yazabilen bir seviyeye çıkarmaktır.

 15. İmtihan sonucu en yuksek puanları alan öğrenciler, Gimel seviyesinde devam edebilirler.

 16. Gimel bölümünde  sinema filmleri izlenir ,ileri gramer teknikler öğretilir.

 

Katılan öğrencilerimiz bu sartlari kabul etmis sayılmaktadır.


 

bottom of page